Ter Hoek
Ter Hoek
TER HOEK

ONS TEAM

Willem-Jan-2-500x500

Willem Jan
ter Hoek

Algemeen directeur

willemjan@terhoek.com
+31 (0)6 57 22 92 75

Gerrit<br>ter Hoek

Gerrit
ter Hoek

Technisch directeur

gerrit@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Mohamed Ali
Zerouali

Technical Sales Manager

mohamedali@terhoek.com
+31 (0) 6 51 12 81 34

Keshia
van Varik

Customer Service

verkoop@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Sander
Verloop

Proces Development Manager

sander@terhoek.com
+31 (0)6 83 59 36 50

Henk
Kleef

Manager Operations

h.kleef@terhoek.com
+31 6 22 75 83 66

Gert<br>Schepers

Gert
Schepers

Manufacturing Engineer

gert@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Jan Willem<br>Krukkert

Jan Willem
Krukkert

Manufacturing Engineer

wvb@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Nathalie<br>Rikkering

Nathalie
Rikkering

Inkoop

inkoop@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Martin<br>Mulder

Martin
Mulder

Meettechnicus

kwaliteit@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Bob
Koelewijn

Quality Engineer

bob@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Gerard<br>Heithuis

Gerard
Heithuis

Teamleider

gerard@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Marco<br>Slot

Marco
Slot

Teamleider

marco@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Marion
Slaghuis

Allround Marketeer

marion@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Annelien <br>Weenink

Annelien
Weenink

HRM Manager

annelien@terhoek.com
+31 (0)6 57 45 92 91

Samantha
Venema

HR Medewerker

samantha@terhoek.com
+31 (0)6 51 26 00 40

HEB JE VRAGEN OF BEHOEFTE AAN ADVIES

We komen graag met je in contact! Samenwerken begint immers met overleg. Heb je een vraag? Aarzel dan niet om ons te benaderen.

LAAT JE ADVISEREN Offerte aanvragen