Ter Hoek
Ter Hoek
TER HOEK

ONS TEAM

Willem-Jan-2-500x500

Willem Jan
ter Hoek

Algemeen directeur

willemjan@terhoek.com
+31 (0) 6 57 22 92 75

Gerrit<br>ter Hoek

Gerrit
ter Hoek

Technisch directeur

gerrit@terhoek.com
+31 (0) 548 54 08 07

annelien-kleur-445x445-min

Annelien
Weenink

HRM Manager

annelien@terhoek.com
+31 (0) 548 54 08 07

Erwin
Verweij

Manager Operations

erwin@terhoek.com
+31 (0) 6 26 49 85 89

Sander
Verloop

Proces Development Manager

sander@terhoek.com
+31 (0) 6 83 59 36 50

Mohamed Ali
Zerouali

Technical Sales Manager

mohamedali@terhoek.com
+31 (0) 6 51 12 81 34

Felix
Eggerink

Technical Sales Engineer

felix@terhoek.com
+31 (0) 6 82 68 49 86

Keshia
van Varik

Customer Service

verkoop@terhoek.com
+31 (0) 548 54 08 07

Marion
Slaghuis

Allround Marketeer

marion@terhoek.com
+31 (0) 548 54 08 07

HEB JE VRAGEN OF BEHOEFTE AAN ADVIES

We komen graag met je in contact! Samenwerken begint immers met overleg. Heb je een vraag? Aarzel dan niet om ons te benaderen.

LAAT JE ADVISEREN Offerte aanvragen