Ter Hoek
Ter Hoek
TER HOEK

ONS TEAM

Gerrit<br>ter Hoek

Gerrit
ter Hoek

Directeur

gerrit@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Willem Jan<br>ter Hoek

Willem Jan
ter Hoek

Sales manager

willemjan@terhoek.com
+31 (0)6 57 22 92 75

Erik<br>Steenkamer

Erik
Steenkamer

Operations manager

erik@terhoek.com
+31 (0)548 54 08 07

Gert<br>Schepers

Gert
Schepers

Cost Engineer

sales@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Paul<br>Semmekrot

Paul
Semmekrot

Technical Sales Engineer

paul@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Jan Willem<br>Krukkert

Jan Willem
Krukkert

Werkvoorbereiding

wvb@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Marcel
Pijffers

Planner

planning@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Nathalie<br>Rikkering

Nathalie
Rikkering

Inkoop

inkoop@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Martin<br>Mulder

Martin
Mulder

Meettechnicus

kwaliteit@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Gerard<br>Heithuis

Gerard
Heithuis

Teamleider

gerard@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Marco<br>Slot

Marco
Slot

Teamleider

marco@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Annelien <br>Weenink

Annelien
Weenink

HRM manager

annelien@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

Bob
Koelewijn

Quality Engineer

bob@terhoek.com
+31 (0548) 54 08 07

HEB JE VRAGEN OF BEHOEFTE AAN ADVIES

We komen graag met je in contact! Samenwerken begint immers met overleg. Heb je een vraag? Aarzel dan niet om ons te benaderen.

LAAT JE ADVISEREN Offerte aanvragen